Erka Tansiyon Aleti Model, Özellikleri ve Fiyatları Hakkında Genel Bilgiler

Erkan tansiyon aleti, son zamanlarda dikkat çeken bir tansiyon ölçer olmakla birlikte, birbirinden farklı model ve fiyat seçenekleriyle tercih edilmektedir.

Erka Tansiyon Aleti

Tansiyon ve nabız ölçümü konusunda oldukça tercih edilen erka perfect aneroid tansiyon aleti, birbirinden farklı modelleriyle piyasada bulunmaktadır. Ayrıca en ucuz erka tansiyon aletinin çeşitli özellikleri sayesinde başarılı ve doğru bir şekilde tansiyon ölçtüğünü söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra erka tansiyon aleti servisi de oluşabilecek tüm sorunlarda kullanıcılarına destek olmaktadır.

Erka Tansiyon Aleti Özellikleri ve Modelleri

Erka tansiyon aleti özelliklerine bakacak olursak;

  • Dastolik ve sistolik kan basıncının yanı sıra nabız ölçümü yapmaktadır.
  • 3 farklı ölçüm moduyla kullanılabilir.
  • Klasik, gelişmiş ve hızlı mod seçenekleri mevcuttur.
  • Cihaz kısa sürede şarj edilebilir
  • Stand modellerle üretilirken ayrıca dengeli hareket etmesini sağlayan ayaklı tekerlek sistemine sahiptir.
  • USB ile bilgisayarlara bağlanabilirken aynı zamanda ölçüm bilgilerini bilgisayara aktarabilmektedir.

Erka tansiyon aleti modelleri çok çeşitlidir. Steteskoplu olmasının yanı sıra en son model ürünlerine internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Pratik bir kullanım için tercih edeceğiniz tansiyon ölçer, tüm test aşamalarından başarılı bir şekilde geçmiştir. Kaliteli tansiyon aleti olarak bilinen erka tansiyon aletinin uygun fiyat seçenekleriyle sunulduğunu da söyleyebiliriz.

Kancalı manşet tansiyon aletinin yanı sıra klinik model tansiyon aleti modelleri, günümüzde en çok kullanılan tansiyon ölçerlerdir. Ayrıca perfect aneroid erişkin kancalı manşet özellikli erka tansiyon aleti en çok tercih edilenler arasındadır.

Anlaşılması kolay bir menüye sahip olan bu ürünler 1500 ölçüm hafıza kapasitesiyle üretilmektedir. Şarj edilebilir olmasının yanında hastanın risk faktörlerinin belirlenmesi için hastanın doğum tarihi, ölçüm tarih ve saat, hastanın boy, cinsiyet ve kilo bilgilerini de cihazla birlikte kaydedebilirsiniz. Masa tipi tansiyon ölçer modelini kullanarak bu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Standart erka tansiyon aleti, tek hortum bağlantılı olarak üretilir ve sarı yapışkan manşetiyle kullanımlarınıza uygundur. Dilerseniz klinik model tansiyon aletini tercih ederek erka perfect aneroid modelinden de faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden birçok firmanın satışa sunduğu bu ürünler cazip fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır.

Erka Tansiyon Aleti Fiyatları

Erka tansiyon aleti fiyatları 60 TL’den başlar ve 350 TL’ye kadar devam eder. Tamamen model ve özelliklerine göre değişen bu fiyat aralıklarında, tercihinize en uygununu seçebilir ve firmaların ücretsiz kargo seçeneklerinden yararlanarak ürüne sahip olabilirsiniz.

Mekanik ve dijital seçeneklerinin yanı sıra yedek parça konusunda da kullanıcılarına yardımcı olan marka n11, hepsiburada ve daha pek çok satış kanalı üzerinden sipariş edilebilir. Ucuz tansiyon aletleri arasında yerini alan ve steteskoplu seçenekleriyle oldukça başarılı bir nabız ölçer olan bu marka, tansiyon ölçme konusunda çok başarılıdır. Ankara merkezli birçok firma, Türkiye çapında satışlarına devam etmekte ve manuel ya da dijital seçenekleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Türkiye üzerinde her bölgeye temin edilebilen bu cihazın kullanımı çok kolaydır. Fiyatları konusunda da kısa bir araştırma yaparak hangi markanın ürünlerini tercih edeceğinize karar verebilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Yorum ekle