Renz Tansiyon Aleti Modelleri ve Özellikleri Nelerdir? Cihazın Fiyatları ve Kullanımı Hakkında Genel Bilgiler

Tansiyon aletleri arasında Türkçe konuşan özelliği ile tanınan Renz tansiyon aletleri, kullanıcıların memnuniyetle bahsettiği cihazlar arasındadır. Uygun fiyat aralıklarıyla tercih edilebilir ve uzun süre kullanılabilir özelliktedir.

Tam otomatik tansiyon aleti kullanmak isteyenler için geliştirilen Renz tansiyon aletiyle birlikte doğru ve hızlı sonuçlar alabilirsiniz. 3.nesil teknolojiyle üretilen ve birbirinden farklı özellikleri olan bu cihazın kullanıcı kitlesi oldukça büyüktür.

Renz Tansiyon Aleti Modelleri ve Özellikleri

Renz tansiyon aletinin, zero tam otomatik ve RZ 802 model tam otomatik tansiyon aleti bulunmaktadır. Zero tam otomatik tansiyon ölçerin özelliklerine bakacak olursak ilk önce ultra sessiz çalıştığını söyleyebiliriz. Ayrıca Türkçe konuşma özelliği sayesinde tansiyon ve nabız değerlerinizi net olarak öğrenebilirsiniz.

120 hafıza kapasiteli bu cihaz 4 adet pille çalışır ve geniş bir LCD ekranı bulunmaktadır. 2 yıl garantiyle sunulan tam otomatik tansiyon aleti, ritm bozukluklarını da sizlerle paylaşır. Ayrıca 3 ölçüm ortalamasını ekrana yansıtmaktadır.

Türkçe konuşma fonksiyonu sayesinde kullanıcıları ekstra memnun eden bu ürün, şişerken ölçüm yapabilme teknolojisiyle donatılmıştır.

Tek tuşla hızlı ve kolay çözüm almak isteyenler için hareket sensörü ve ritm bozukluğu uyarı sistemi de bulunuyor. Tarih ve zaman ayarını da kolaylıkla yapabileceğiniz Renz tansiyon aletinin otomatik kapanma özelliği de vardır.

Renz RZ 802 model tansiyon aletinin özellikleri de hemen hemen aynıdır. 3 yıl garanti süresi bulunan bu modelin full otomatik olduğunu belirtmekte fayda var. 2 kullanıcılı olarak ölçüm yapabilen ve hata uyarılarıyla kullanıcıları doğru bir şekilde yönlendiren cihaz 120 adet ölçümü hafızasında saklayabilir. İlk modelde olduğu gibi, şişerken ölçüm yapabilme teknolojisiyle donatılmıştır. Ayrıca otomatik kapandığı için pilden tasarruf yapabilirsiniz.

Üst koldan tansiyon ölçümü yapmak için Renz tansiyon aletini tercih edebilirsiniz. Ürünün kol bezi çok yumuşaktır ve kullanıcıları hiçbir şekilde rahatsız etmeyecek şekilde üretilmiştir. Birçok satış mağazasında rahatlıkla bulabilir ve kullanmaya anında başlayabilirsiniz.

Düzensiz kalp atışlarının belirlenmesinde önemli rol oynayan tansiyon ölçerler, ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bu açıdan bakıldığında en fazla üst koldan tansiyon ölçümü yapıldığını ve başarılı sonuçlar sunduğunu söyleyebiliriz.

Renz Tansiyon Aleti Fiyatları

Renz tansiyon aleti fiyatı, günümüzde standart tansiyon ölçer fiyatlarıyla aynıdır. 79 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu cihaz, tasarruflu kullanım özelliği ve kullanım kılavuzu ile rahatlıkla tansiyon ölçümü yapabilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Konuşan özelliği sayesinde birçok kullanıcının başarıyla söz ettiği bu ürünü hemen hemen tüm satış mağazalarında bulabilirsiniz. Özellikle zero tam otomatik modeli kullanıcıları, üründen övgüyle söz etmeye devam etmektedir.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle