Braun Tansiyon Aleti Özellikleri Nelerdir? Modelleri Hakkında Genel Bilgiler, Kullanımı ve Fiyat Bilgileri

Braun markasının piyasada yer alan tansiyon aletleri, oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Fiyat bakımından da kullanıcıları memnun eden bu ürünün birbirinden farklı özellikleri bulunur.

Braun Tansiyon Aleti

Klinik testlerden geçen ve tansiyon hastaları için çok pratik bir kullanım şansı sunan braun tansiyon aleti, günümüzde en çok tercih edilen tansiyon ölçer olarak biliniyor. Bu anlamda en çok tercih edilen modeli ise üst koldan tansiyon ölçer özellikte üretilen modelleridir. Büyük ve küçük tansiyon ile birlikte nabız değerlerini en doğru şekilde sunan bu alet son 32 ölçümü hafızasına kaydetme özelliğine de sahiptir. En ucuz braun tansiyon aleti, internet üzerinden yapacağınız bir takım araştırmalarda karşınıza çıkacak ve braun tansiyon ölçer ile en doğru sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Braun Tansiyon Aleti Modelleri ve Özellikleri

Braun marka tansiyon aleti tercih etmeniz durumunda oldukça güvenilir bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Braun 1600 modeliyle piyasadaki yerini alan tansiyon aleti, dijital ekran, 10 ölçüm ve yumuşak şişirme seçenekleriyle sunulmuştur. Daha sonra gelişerek günümüze kadar daha pratik ve kolay ürün seçenekleriyle karşımıza çıkmıştır.

Braun BP 6000 modeliyle, diyastolik ve sistolik tansiyon ve nabız ölçümü yapan bu ürün ayrıca zayıf ve kilolu bireyler tarafından da kullanılabilmektedir. Daha çok üst koldan tansiyon ölçer özellikte sunulan modeller ile birlikte ortalama alma fonksiyonunu kullanabilir ve ortalama tansiyon değerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ürünün kullanıcı başına 40 adet hafızaya sahip olduğunu da belirtebiliriz. Bu modelin düşük pil göstergesi ve otomatik olarak kendini kapatma özelliği de bulunur.

Braun BP 6200 modeli de üst koldan ölçüm yapan bir diğer tansiyon ölçerdir. Otomatik kapanma özelliği ile birlikte düzensiz kalp atışlarının belirlenmesinde kullanabilirsiniz. Geniş tuşlar ve kolaylıkla okunabilen LCD ekranı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Ayrıca cihazın 3 yıl garantisi bulunur. Tüm modellerde olduğu gibi bu modelde de pil tasarrufu sağlanır ve toplamda 120 ölçüm kaydı hafızaya alınabilmektedir. Son 3 ölçüm ortalamasını kullanıcılara sunan bu ürün ayrıca klinik olarak test edilmiştir. Orta ve büyük boylarda tercih edebilir ve garantili olarak kullanım yapabilirsiniz.

Braun tansiyon aleti kol bezi, oldukça yumuşak olarak tasarlanmıştır ve kişileri rahatsız etmez. Bu özelliği ile birlikte koldan kullanımı çok pratiktir. Günümüzde Teknosa başta olmak üzere birçok firma tarafından satışa sunulurken kullanım kılavuzu, bezi, kolluk modelleri ve yedek parçalarının yanı sıra servisleri de bulunur.

Tüm bu özellikleriyle birlikte markanın tansiyon ölçer cihazları, günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Daha çok üst koldan ölçüm yapmak için tasarlanan ürünlerin tamamı uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Bu yüzden oldukça kaliteli bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Braun Tansiyon Aleti Fiyatları

Braun tansiyon aletleri, model ve özelliğine göre 140 TL’den 300 TL’ye kadar değişen fiyatlarla sunulur. Normal ve yetişkin kişiler için hassas manşetli olarak üretilen bu ürünlerin tamamı otomatik hafızalıdır. Sizler de kaliteli bir tansiyon aletine ihtiyaç duyuyorsanız, braun marka ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Markanın ürünleri, Avrupa Hipertansiyon birliği tarafından onaylanmıştır. Daha rahat bir ölçüm yapabilmek için sessiz ve yumuşak şişirme özelliğine sahiptir. Bu yüzden sizlerde dijital tansiyon ölçer almak istiyorsanız bu markayı tercih edebilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Hepsiburada, Teknosa ve Gittigidiyor üzerinden satışı yapılan ve bu sitelerden alışveriş yapan kullanıcı yorumları kontrol edildiğinde oldukça başarılı sonuçlarla karşılaşacağınız Braun tansiyon aleti ile tansiyonunuzu periyodik olarak kontrol edebilir ve sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle