Beurer Tansiyon Aleti Modelleri ve Özellikleri Nelerdir? Kullanımı ve Güncel Fiyat Bilgileri

Tansiyon aleti seçerken bir takım özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca ürünün kaliteli ve çok tercih edilebilir olması da önemlidir. Beurer marka tansiyon aleti bu anlamda kendini ispat etmiş tansiyon ölçer cihazları arasındaki yerini almıştır.

Beurer Tansiyon Aleti

Beurer markasının ürettiği ve üst koldan tam otomatik olarak sunulan baurer tansiyon aleti, tıbbi bir ürün olarak piyasadaki yerini almıştır. Kaydettiğiniz tüm ölçüm değerlerinin ortalamasını da görebileceğiniz bu cihaz ayrıca beurer tansiyon aleti kullanım kılavuzu ile birlikte size sunulur. Ölçme yöntemi olarak üst koldan kullanım yapabileceğiniz ve 2 yıl garantili olan bu ürün oldukça kullanışlıdır.

Beurer Tansiyon Aleti Modelleri ve Özellikleri

Markanın modellerine bakacak olursak, beurer bm 40 tansiyon aleti en çok kullanılanlar arasındadır. Tam otomatik olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca büyük LCD ekranı ile görsel anlamda sizi oldukça rahatlatmaktadır. Üst koldan tan otomatik tansiyon ve nabız ölçümü için tercih edebilir ve kayıtlı tüm ölçüm değerlerinin ortalamasını görebilirsiniz.

Bu modelde ayrıca son 7 günün sabah ve akşam olmak üzere tansiyon değerlerini kontrol edebilirsiniz. 120 hafızalı olması ve aritmi algılama özelliği sayesinde güzel bir kullanım yapabilirsiniz. Ürünün diğer özellikleri arasında, tarih ve saatin yanı sıra otomatik kapanma seçenekleri de yer almaktadır. Uygulamalı işlemlerinizde hatalı mesaj bilgisi ve pil değiştirme göstergesiyle tıbbi ürünler arasındaki yerini almıştır. Ürünü alırken 4 adet pil ve XL manşet ile saklama çantası sizlere verilir.

Beurer bm 47 tansiyon aleti de markanın tercih edilen ürünleri arasındadır. Diğer modele göre bazı farklı özellikleri bulunur. Üst koldan ölçme aleti olarak piyasada bulunan bu ürünün ekranı renkli LED olarak hazırlanmıştır. Kayıtlı olan tüm ölçüm değerlerinin ortalamasını görebileceğiniz bu ürünün ayrıca ışıklandırmalı başlat ve durdur düğmesi bulunuyor. 120 hafızalı özelliği ve aritmi algılama seçeneği ile birlikte çok kaliteli ve şık bir kullanım yapabilirsiniz. Üründe diğer model gibi pil değiştirme göstergesi ve uygulama anında yapacağınız hataları gösteren bir mesaj uyarısı bulunmaktadır. Ürün, müşterilere sunulurken saklama çantası, XL manşet ve 4 adet pil sizlere sunuluyor.

Bilekten ölçen Beurer Bc 20 tansiyon ölçüm cihazı da tercih edilebilir. 60 hafıza kapasiteli özelliği ve tarih-saat göstergesinin yanı sıra pil değiştirme göstergesi de bulunan bu cihazın otomatik kapanma seçeneği de yer almaktadır. Alman Yüksek Tansiyon Ligi’nin kontrol damgasını kazanan bu ürün dünya çapında ciddi anlamda tercih edilmektedir. Yapılan pek çok testte de ürünün başarılı olduğu ve doğru değerleri sizlerle paylaştığı saptanmıştır. Yetkili servisleri de bulunan bu marka ürünün tansiyon aleti beurer olarak piyasada sıklıkla kullanıldığı bir gerçektir.

Doğru ve sağlıklı bir şekilde tansiyon ölçümü yapmak için en iyi tansiyon aletlerini tercih etmelisiniz.

Beurer Tansiyon Aleti Fiyatları

100 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan markanın tansiyon ölçer cihazları 230 TL’ye kadar uzanmaktadır. Her cihazın farklı özellikleri olduğu için fiyatta değişim yaşanabilir.

Tansiyon aletlerinin kaliteli olup olmadığını, fiyat aralığından değil özelliklerine bakarak anlayabilirsiniz. Bu anlamda Beurer tansiyon aleti oldukça kullanışlı ve kalitelidir.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Yorum ekle