BOSCH Tansiyon Aleti Özellikleri Nelerdir? Modelleri ve Kullanımı Ne Şekildedir? Fiyat Bilgileri Nelerdir?

Tansiyon ölçerler, günümüzde dijital ve manuel olarak sunulmaktadır. BOSCH tansiyon aletleri de hem doktorların kullanımı hem de kişisel kullanım için uygundur. Ayrıca birbirinden farklı modelleriyle de dikkat çekmeye devam ederken uygun fiyat aralıklarıyla da tercih edilmektedir.

BOSCH Tansiyon Aleti

F BOSCH tansiyon aleti sayesinde kısa sürede tansiyon kontrolü yapabilirsiniz. Koldan ölçerli bu cihaz, teşhis fonksiyonlu olarak üretilmiştir ve hassas sonuçları sizlerle paylaşır. Görsel sensör butonları ve geniş ekranı sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Sizlere en ucuz bosch tansiyon aleti konusunda gerekli bilgileri aktarırken ürünün özellikleri, modelleri ve fiyat bilgilerini de sunuyor olacağız.

BOSCH Tansiyon Aleti Modelleri ve Özellikleri

Aneriod olarak üretilen ve çift hortum sistemiyle başarılı sonuçlar veren BOSCH tansiyon aleti, kancalı manşetlidir. Alman malı olarak piyasaya sürülen bu ürün ayrıca 2 yıllık garantiyle kullanıcılara sunulur. Taşıma çantası ve kullanma kılavuzu ile birlikte dilediğiniz her yere rahatlıkla götürebilir ve tansiyon ölçümü yapabilirsiniz.

Markanın çocuk tansiyon aleti de oldukça kullanışlıdır. Çocukların kol yapısına uygun olarak üretilen bu ürünün ölçüm aralığı 0-300 mmHg olarak sunulur. Rahat bir görüş sağlayabilmesi için gösterge paneli de mevcuttur. Ayrıca sağlık kuruluşlarında kullanım için tasarlanmıştır.

60 hafızalı olarak üretilen BOSCH tansiyon aleti, geniş LCD ekranıyla dikkat çekmektedir. Ürünün kullanıcı yorumlarına da bakarak ne kadar başarılı bir ölçüm cihazı olduğunu anlayabilirsiniz. Sağlıklı ve gerçek değerlere ulaşabilmek için tasarlanan bu ürün, standart olarak üretilir. BOSCH 7962b modeliyle birlikte yüksek hassasiyette tansiyon ve nabız ölçümü yapabilir ve osilometrik ölçüm metodundan yararlanabilirsiniz. 7962b modeli piyasadaki en uygun fiyatlarla sunulurken dijital olması özelliğiyle de kullanılmaktadır. Bilekten tansiyon ölçmek isteyenler de BOSCH tansiyon aleti kullanabilir.

BOSCH Tansiyon Aleti Fiyatları

Tansiyon aleti fiyatları, satış gerçekleştiren firmadan firmaya değişse de genel olarak aynı fiyatla müşteriye sunulmaktadır. Bu anlamda BOSCH tansiyon aletleri de uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. 2 yıl garantisi olan ve doktorlar için çok ideal olan bu ürün yaklaşık 70 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Satın aldığınız tansiyon ölçer ile birlikte garanti belgesi, taşıma çantası ve kullanma kılavuzu da sizlere gönderilmektedir.

Tansiyon ölçümü konusunda başarılı sonuçlar almak için BOSCH tansiyon aletini kullanabilirsiniz. F BOSCH Konstante II profesyonel aneroid mekanik tansiyon aleti olarak da piyasada bulunan bu ürün Alman menşeilidir ve oldukça da kalitelidir. Mekanik tansiyon aletleri arasında en çok tercih ve tavsiye edilen bu ürünlerin yanı sıra diğer markaların tansiyon ölçerlerini de araştırarak kullanım yapabilirsiniz. Her ürünün günümüzde başarılı bir şekilde sonuç verdiğini ve kullanıcıları memnun ettiğini söyleyebiliriz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanal platformlarda birçok kullanıcı da tansiyon ölçerler hakkında yorumlarını paylaşmaya devam etmektedir.
1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yorum ekle