ROSSMAX Tansiyon Aleti Modelleri Nelerdir? En Çok Tercih Edilen Modelleri, Özellikleri ve Fiyat Bilgileri

ROSSMAX Tansiyon Aleti, son zamanların en çok tercih edilen cihazları arasındadır. Birçok özelliğe sahip olması ve tansiyonun yanı sıra başarılı bir şekilde nabız ölçümü yapması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

ROSSMAX Tansiyon Aleti

Tansiyon ölçümü konusunda uygun fiyat garantili ve başarılı bir cihaza ihtiyaç duyuyorsanız artık ROSSMAX Tansiyon Aleti kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleri ve geniş hafıza seçenekleri sayesinde kolay bir kullanım sunan ROSSMAX markası, 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Şimdi sizlere bu ürünün tüm özelliklerini, modellerini ve fiyat bilgilerini aktarıyor olacağız.

ROSSMAX Tansiyon Aleti Modelleri ve Özellikleri

ROSSMAX Tansiyon Aletinin tüm modellerinden yüksek hassasiyetle tansiyon ve nabız ölçümü gerçekleştirilebilir. Ayrıca hipertansiyon riski sınıflandırma göstergesiyle ürünün tüm modelleri dikkat çekmektedir.

Tansiyon ölçerin genel özellikleri; Geniş ekranda kolay okunabilir olmasıyla birlikte düzensiz nabız göstergesine sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra lateks içermeyen bir manşona sahiptir. Real Fuzzy ölçüm teknolojisiyle üretildiği için 120 hafızayla sizlere sunulur.

Ürünün diğer özelliklerine bakacak olursak; Son 3 ölçümün ortalama değerini sizlere sunar. Zaman ve tarih göstergesiyle de dikkat çeken bu ürün hatalı ölçümleri kullanıcılarına aktarır. Ayrıca azalan pil uyarısı ile birlikte kullanım sürenizi ayarlayabilirsiniz. Ürünü satın alırken kaliteli saklama kabıyla da dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Son olarak, kullanıcılar için otomatik kapanma seçenekli olduğu da bilinmektedir.

Koldan ölçen tansiyon aleti ROSSMAX, ilk modellerinde bu özelliklerin tamamını kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca kolluk ve hareket algılama özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Son ölçümü hafızada saklama özelliği sayesinde çokça tercih edilirken tek dokunuşla otomatik ölçüm seçeneği bulunmaktadır.

Ülkemizde satışa sunulan modelleri s150, bilekten tam otomatik tansiyon ölçer, koldan ölçen tansiyon aleti, MP 60 yarı otomatik tansiyon aleti, bilekten ölçer LC 400 tansiyon aleti ve bilekten tam otomatik ölçen tansiyon aletidir.

Akıllı algılama seçenekleri ve en az 90 hafızadan oluşan bu cihazlar, düzensiz kalp atışlarını da algılayabilmektedir.

Uluslararası patente sahip olan ROSSMAX markası tek bir dokunuşla dilediğiniz ölçümü yapmanızı sağlar. Ayrıca 2 kullanıcı için özel olarak tarih ve zaman belirten 120 ölçüm hafıza özelliği bulunur. X1 ve r40 modellerinde bu özellikler mevcuttur.

ROSSMAX Tansiyon Aleti Fiyatları

90 TL’den başlayan ROSSMAX tansiyon aleti fiyatları 150 TL’ye kadar sunulmaktadır. Bazı firmalar ürüne 5 yıllık bir garanti süresi uygulamaktadır. Oldukça tercih edilen ROSSMAX ürünleri daha çok kolay kullanım seçeneği sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Ucuz ROSSMAX tansiyon aleti konusunda internet üzerinden birçok araştırma yapılabilir. Kullanımı kolay olan ve kılavuzu da anlaşılabilir olan manuel seçenekli cihaz, fiyatı bakımından da çok avantajlıdır. Koldan tansiyon ölçer sahibi olmak için bu markayı tercih edebilir ve sağlıklı bir şekilde tansiyon ve nabız bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Çeşitli dönemlerde firmalar, bu markanın bazı modellerinde indirimli seçeneklerden yararlanmanızı da sağlamaktadır. Yapacağınız küçük bir araştırmayla rahatlıkla markanın tüm cihazlarına ulaşabilir ve sipariş edebilirsiniz.

 
Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Yorum ekle